|
czwartek, 05 stycznia 2012 15:47 |
|
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się 20. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku ponownie do wspólnego grania dołączają DJe chcący pokazać, że Finał może przebiegać nie tylko przy muzyce rockowej, komercyjnej, ale również przy klubowej!
Dla klubowiczów jest to świetna okazja do wysłuchania setów granych przez ich ulubieńców, a zarazem możliwość zabawy i pomocy w zbiórce pieniędzy na szczytne cele.
Cały dochód z biletów wstępu zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Rozpoczęcie wszystkich imprez o godzinie 18:00
Przedstawiamy Wam line up na poszczególnych wydarzenia oraz lokale, w jakich odbywać się będzie „WOŚP 2012 NA KLUBOWO”
Broadway Bowling & Club Bydgoszcz:
- Alex Pain
- Roberto Bedross
- Tiddey
- Eddie D
- Diabllo
- MdK
- Mariodeejay
- Paul Miller
- Ronald De Foe
- Martin Evvent
- Jacek B

IQ Club Poznań:
- Jae Bae
- Cez Are Kane
- Venti Otto
- Next Dj
- Funk Designers
- Tralien
- Kosti

Bydgoszcz - Broadway Bowling & Club link do wydarzenia na facebook: http://www.facebook.com/events/271736149548649
Poznań - IQ Club
link do wydarzenia na facebook: http://www.facebook.com/events/357967667552249
Cały dochód który zostanie zebrany zostanie oficjalnie ogłoszony podczas imprezy oraz w mediach patronujących imprezę. |